DanutaZ.jpg  

Nasz zespół

dr nauk medycznych Radosław Chądzyński Specjalista chorób wewnętrznych 

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, obecnie pracownik warszawskiej Kliniki Kardiologii, uprzednio doświadczenie zdobywał w wieloprofilowych szpitalach warszawskich, początkowo w Klinice Pneumonologii i Alergologii, a następnie Klinice Endokrynologii. Przystępując do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego uzyskał tytuł specjalisty w zakresie chorób wewnętrznych . W 2012 roku obroną rozprawy doktorskiej pt.: „Ocena zaburzeń w układzie odpornościowym czynnych i biernych palaczy papierosów” w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym uzyskał stopień doktora nauk medycznych.

W dotychczasowej pracy podstawowym zajęciem dr Chądzyńskiego była opieka lekarska nad chorymi, ale też zajmował się pracą naukową i dydaktyczną ze studentami polsko i anglojęzycznymi. Uprzednio pracował również j jako lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej, internista w  Medicover a także w opiekował się terminalnie chorymi w hospicjum domowym.

dr Beata Bartosz-Głowacka 

Specjalista ortodonta

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie – 1997 r. – dyplom z wyróżnieniem. Od ponad 10 lat członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. W 1999 r. odbyte pierwsze kursy i szkolenia ortodontyczne z zakresu aparatów stałych.

Dotychczas odbytych ok. 50 kursów ortodontycznych wykładowców z Europy i obu Ameryk.
W styczniu 2004 roku rozpoczęła współpracę z kliniką Dentmed w Raszynie.

Prowadzi leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych z wykorzystaniem aparatów stałych i zdejmowanych oraz technik mieszanych. Zainteresowania szczególne to leczenie interdyscyplinarne, holistyczne planowanie leczenia ortodontycznego w celu uzyskania rezultatów powyżej normy w sensie estetyki, funkcji i stabilności.

dr Izabela Buchcic 

lekarz stomatolog

Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie, w roku 2003.  W Klinice Dentmed pracuje od 2006 roku.

Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki i periodontologii oraz Medycyny Estetycznej (wypełniacze naturalne, botox).

Cechuje ją miłe usposobienie, a zadowolenie i uśmiech pacjenta jest jej satysfakcją zawodową.

dr Agnieszka Mickiewicz-Łączyńska 

specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Posiada Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Na  stałe  zatrudniona  w  Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej SPCSK ul. Banacha 1a. Cechuje ją duży profesjonalizm i doświadczenie.

Jej pasje to narciarstwo i żeglarstwo.

dr nauk biologicznych mgr Danuta Zdanowska 

diagnosta laboratoryjny w zakresie andrologii (badania nasienia oraz badania immunologiczne związane z diagnostyką niepłodności, preparatyka nasienia do IUI).


Doświadczenie zawodowe i zdobyte umiejętności

Po ukończeniu studiów wyższych pracowałam naukowo w Instytucie Zoologii PAN w Warszawie. Następnie w Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie Leśnym jako diagnosta, pełniąc również dyżury w zakresie serologii grup krwi, biochemii, bakteriologii i analityki.

Moje doświadczenie związane z diagnostyką niepłodności w zakresie andrologii pogłębiałam w trakcie pracy w Pracownii Embriologii Zakładu Dianostyki USG, Biochemii i Rozrodczości Szpitala Bielańskiego w Warszawie w latach 1990- 1995.Do chwili obecnej w moim Specjalistycznym Laboratorium Medycznym wykonuję badania związane z diagnostyką andrologiczną. W ciągu ponad 35 lat pracy odbyłam szereg kursów doskonalących i szkoleń m.in.w Zakładzie Genetyki PAN w Poznaniu w zakresie zastosowania metody ELISA do oceny immunologicznych przyczyn niepłodności.
Członek PolskiegoTowarzystwa Immunologii Doświadczalnej i Klinicznej, od 2002 r. 

 

Zamiłowania i pasje

Wycieczki piesze po lesie, podróże. Lubię zwierzęta a zwłaszcza koty. 

dr Małgorzata Dworczyńska 

specjalista ginekolog położnik

Specjalista z zakresu ginekologii i położnictwa i ultrasonografii. Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w roku 1982. Starszy asystent w  Klinicznym Oddziale Położnictwa i Ginekologii CMKP Szpitala Bielańskiego.

Jej pasje to muzyka poważna, żeglarstwo i narciarstwo. Prywatnie mama Kasi.

dr Izabela Pietrzykowska  

lekarz specjalista neurolog

 

Małgorzata Strzałkowska  

pielęgniarki

Dyplomowana pielęgniarka pracująca w Diagnostyce jest specjalistką z wieloletnim stażem. Pani Małgosia pracuje w Instytucie Kardiologii przy ul. Spartańskiej. Zawsze otwara na pacjenta, uśmiechnięae ,pogodae i chętae do pomocy.W sposób profesjonalny podchodzi do swojej pracy,dla niej pacjent jest zawsze najważniejszy.Zapraszamy do naszego punktu pobrań.

Jadwiga Dufaj 

asystentka stomatologiczna

 

Joanna Witkowska 

asystentka stomatologiczna

Ukończyła kurs asystentki  stomatologicznej w CENTRUM EDUKACJI W WARSZAWIE. Posiada duże doświadczenie. Pracuje w klinice Dentmed od kilku lat. Spokojna, zrównoważona z dobrym kontaktem z pacjentem.

Małgorzata Gnoza 

recepcjonistka

Ukończyła studia I-go stopnia na kierunku zarządzanie i marketing w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania o specjalizacji międzynarodowe stosunki ekonomiczne. Cechuje ją duży profesjonalizm i kompetencja. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem i jest zawsze uśmiechnięta

Danuta Kordulewska 

recepcjonistka w gabinecie w Warszawie

Wieloletni pracownik z dużym doświadczeniem, zaangażowana w sprawy firmy. Otwarta i miła dla pacjentów.

Dr Robert Jędra Ginekolog Położnik Ultrasonolog 

Absolwent I WL WUM Kierunek Lekarski.Asystent II Kliniki Położnictwa i Ginekologii Szpital Bielański.W trakcie doktoratu w dziedzinie ultrasonografii śródporodowej.Posiada Certyfikat PTG USG.Uczestnik licznych kursów i szkoleń w dziedzininie Położnictwa Ginekologii i Ultrasonografii.Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec .Pasjonat piłki nożnej i muzyki

Dr Sylwia Szcześniewska specjalista ginekolog położnik,specjalizuje się w leczeniu zaburzeń statyki narządu rodnego i nietrzymania moczu u kobiet. 

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Lekarskiego w Katowicach.Pierwsze kroki w zawodzie stawiałam w krakowskim Szpitalu Wielospecjalistycznym im Gabriela Narutowicza,gdzie w szczególności zajmowałam się  ciążą zarówno fizjologiczną jak i  patologiczną.Następnie przez cztery lata pracowalam  w Szpitalu  na Solcu w Warszawie.Aktualnie jestem starszym asystentem w II Klinice Ginekologii i Położnictwa CMKP.gdzie głównie zajmuje się zaburzeniami statyki narządu rodnego i nietrzymaniem moczu u kobiet.

Dr Jerzy Lech specjalista kardiolog,diagnosta USG w zakresie Echo Serca 

Specjalista  Kardiologii i Chorób  Wewnętrznych. Absolwent II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Odbywał staże m.in. w Szpitalu w Chambery we Francji. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Centralnym Szpitalu Kolejowym na Oddziale Kardiologicznym. Wykładowca na studiach podyplomowych  z zakresu  medycyny ubezpieczeniowej na Warszawskim  Uniwersytecie Medycznym  

 

Członek m.in Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Ubezpieczeniowej. 

 

Jego hobby to  nurkowanie, żeglarstwo i narciarstwo.

Raszyn, ul. Słoneczna 7a
tel. 22 720 50 83
kom. +48 604 57 57 02
e-mail: raszyn@klinikadentmed.pl

Raszyn
W-wa, ul. Macieja Sarbiewskiego 2 m 35
tel. 22 833 32 88
tel. 22 833 68 30
e-mail: warszawa@klinikadentmed.pl

 

Warszawa