O nas

Dentmed - Medical Clinic 

Witamy Państwa na stronie internetowej kliniki medycznej Dentmed. Istniejemy już od 1993 roku i jesteśmy firmą rodzinną. Nasza klinika umożliwia diagnozowanie i leczenie pacjentów w komfortowych warunkach.

Posiadamy zespół wysokiej klasy specjalistów, miły i profesjonalny personel i nowocześnie wyposażone gabinety lekarskie z zapleczem diagnostycznym. W skład placówki wchodzą zespół nowoczesnych gabinetów NZOZ Dent med w Raszynie i filia w Warszawie na Żoliborzu.

Dokładamy wszelkich starań by zakres naszych usług medycznych był jak najpełniejszy. W podstawowej ofercie kliniki jest pełnoprofilowa stomatologia, ginekologia i położnictwo, endokrynologia ginekologiczna, leczenie niepłodności i diagnostyka laboratoryjna. Naszą dewizą jest: Bene diagnoscitur bene curatur - Dobra diagnostyka podstawą leczenia.

Mamy nadzieję, że dołączą Państwo co coraz szerszego grona naszych zadowolonych pacjentów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kliniki.


 

Dr Edyta Jędra 

Po ukończeniu wydziału stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie w roku 1991, zdobywała przez 10 lat doświadczenie i praktykę w renomowanych klinikach stomatologicznych Eurodental, Enel Med.

Jednocześnie pracując w Instytucie Reumatologii oraz Instytucie Kardiologii odbywała staż do uzyskania specjalizacji ze stomatologii ogólnej. Jest uczestnikiem wielu kursów, szkoleń i kongresów.

Pasje to nurkowanie, podróże, narciarstwo, windsurfing

Dr Jacek Jędra 

kierownik medyczny kliniki Dentmed

Profesjonalizm
Zawodowy profesjonalizm, poparty 25-letnia praktyką kliniczna w Oddziale Klinicznym Szpitala Bielańskiego w Warszawie i blisko 20 letnią prywatną praktyką lekarska w zakresie położnictwa, ginekologii ,endokrynologii i ultrasonografii. Pracuję i dyżuruje w Oddziale Klinicznym CMKP Szpitala Bielańskiego w Warszawie

Zaufanie
Lubię swoją pracę, dążę do tego aby moje Pacjentki czuły się komfortowo i bezpiecznie. Zawsze udzielam szczegółowych wyjaśnień dotyczących stosowanej terapii. Zachowuje pełną dyskrecje. Od początku istnienia naszej kliniki założonej w 1993r staram się zaoferować swoim pacjentom usługi medyczne najwyższej jakości w oparciu o wiedzę, doświadczenie i nowocześnie wyposażoną Klinikę. Zapraszam wszystkie Panie wraz z osobami towarzyszącymi na spotkanie do mojego gabinetu.

Doświadczenie
Ukończyłem Akademie Medyczną w Warszawie w roku 1985 na Wydziale Lekarskim. Jestem specjalista II stopnia z zakresu Położnictwa i Ginekologii. Posiadam też specjalizacje z endokrynologii. Posiadam certyfikat PTU z zakresu ultrasonografii i liczne certyfikaty z zakresu leczenia niepłodności ,endoskopii, laseroterapii i kriochirurgii.

Moje pasje to nurkowanie, podróże, narciarstwo, windsurfing. Lubię gotować i kocham psy. 

Raszyn, ul. Słoneczna 7a
tel. 22 720 50 83
kom. +48 604 57 57 02
e-mail: raszyn@klinikadentmed.pl

Raszyn
W-wa, ul. Macieja Sarbiewskiego 2 m 35
tel. 22 833 32 88
tel. 22 833 68 30
e-mail: warszawa@klinikadentmed.pl

 

Warszawa