Aparaty wewnątrzustne

HELIODENT DS 

Wewnątrzustny aparat rentgenowski firmy SIRONA

Łatwość obsługi aparatu decyduje, czy wykonane zdjęcie będzie udane. Swobodnie poruszające się ramię o dużym zasięgu roboczym umożliwia łatwe i dokładne pozycjonowanie aparatu HELIODENT DS. Dzięki stabilnej konstrukcji ramię nie jest podatne na wibracje, co oznacza, że zdjęcia można wykonywać natychmiast po ustawieniu głowicy w wybranej pozycji.

Dzięki generatorowi wysokiej częstotliwości (multipuls), aparat HELIODENT DS zapewnia optymalną jakość zdjęć przy napięciu wynoszącym tylko 60 kV. Podobne parametry ekspozycji w aparatach klasycznych uzyskuje się przy napięciu 73 kV. Ten poziom napięcia stał się uznanym standardem międzynarodowym w aparatach rtg do zdjęć wewnątrzustnych. Najnowszy przedstawiciel rodziny HELIODENT - aparat HELIODENT DS stanowi doskonałe narzędzie do precyzyjnej diagnostyki rtg.

Satelec X-MIND - wewnątrzustny aparat RTG 

X-Mind DC HF - aparat rentgenowski do zdjęć wewnątrzustnych z generatorem wysokiej częstotliwości. Technologia bardzo wysokiej częstotliwości (200kHz) pozwala na redukcję o ok. 30% dawki promieniowania miękkiego – promieniowania, które pochłaniane jest przez pacjenta, a nic nie wnosi dla jakości zdjęć rtg.

Dzięki zmiennej wartości napięcia (60 lub 70 kV) oraz zmiennej wartości prądu anodowego (4-8 mA) możliwe jest uzyskanie zdjęć o odpowiednim kontraście i poziomach odcieni szarości. Wszystkie nowatorskie rozwiązania zastosowane w aparacie rtg gwarantują użytkownikowi bezpieczeństwo, niezawodność i ergonomię pracy.

Raszyn, ul. Słoneczna 7a
tel. 22 720 50 83
kom. +48 604 57 57 02
e-mail: raszyn@klinikadentmed.pl

Raszyn
W-wa, ul. Macieja Sarbiewskiego 2 m 35
tel. 22 833 32 88
tel. 22 833 68 30
e-mail: warszawa@klinikadentmed.pl

 

Warszawa