Radiografia cyfrowa SIRONA

Radiografia cyfrowa pozwala niemal natychmiastowe uzyskanie obrazu rentgenowskiego, bez konieczności stosowania błon, odczynników i wywoływarek. Wykonanie zdjęcia jest łatwe i szybkie - wystarczy umieśić czujnik w jamie ustnej pacjenta, na sterownicy aparatu rtg wybrać, któremu zębowi robimy zdjęcie i wykonać ekspozycję. Po kilku sekundach (od 2 od 4) na ekranie komputera pojawi się obraz rtg danego zęba.

Wszystkie oferowane przez nas systemy radiografii cyfrowej posiadają funkcję automatycznej korekcji obrazu - zdjęcie, które widzimy na ekranie jest skorygowane tak, aby miało największą wartość diagnostyczną. W ten sposób otrzymujemy zdjęcie o maksymalnej jakości przy zachowaniu minimum wykonywanych czynności.

Radiografia XIOS firmy Sirona 

Nowy czujnik XIOS zauważalnie upraszcza pracę dentysty dzięki oszczędności czasu i optymalnej jakości obrazu.

Czujniki XIOS z firmy Sirona, wykorzystujące technologię ustalają nową jakość w radiologii.

Radiografia cyfrowa to: 
  • Najnowsze możliwości diagnostyczne
  • Precyzyjna jakość obrazu w kilka sekund
  • Redukcja dawki do 90%
  • Gwarancja dobrych rezultatów w leczeniu
  • Właściwa komunikacja z pacjentem
  • Metoda na szybką i bezbłędną organizację pracy
  • Dokumentacja zgodna z wymogami zarządzania jakością w rtg
  • Redukcja kosztów klisz i odczynników
Obrazy rtg w czasie rzeczywistym. 

Ostry pozbawiony cieni obraz pojawia się na monitorze komputera w niespełna kilka sekund po wykonaniu ekspozycji. Obraz jest natychmiast zapisywany w bazie danych i gotowy do odczytu.  Dzięki temu lekarz posiada wszystkie potrzebne informacje w zasięgu ręki. Prowadzenie leczenia bez zbędnych przerw polepsza jakość oferowanych usług oraz oszczędza czas lekarza i pacjenta.

Obraz rtg może być pokazany pacjentowi na monitorze komputerowym, bezpośrednio na unicie stomatologicznym lub przy biurku w gabinecie. Obraz jest dużo większy, można dokładnie wskazać obszar leczenia, omówić występujące zmiany. Pacjentowi jest łatwiej zrozumieć i zaakceptować plan leczenia. Dodatkowo istnieje możliwość natychmiastowej konsultacji z innym lekarzem poprzez wysłanie zdjęcia rtg pocztą elektroniczną.

Raszyn, ul. Słoneczna 7a
tel. 22 720 50 83
kom. +48 604 57 57 02
e-mail: raszyn@klinikadentmed.pl

Raszyn
W-wa, ul. Macieja Sarbiewskiego 2 m 35
tel. 22 833 32 88
tel. 22 833 68 30
e-mail: warszawa@klinikadentmed.pl

 

Warszawa