Mezoterapia Igłowa

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem polegającym na wstrzykiwaniu preparatów pod oczy, na twarz, szyję jak i inne obszary ciała. Dzięki tej technice są wprowadzane podskórnie substancje aktywne takie jak kompleks multiwitamin, aminokwasy i kwas hialuronowy. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry a odpowiednie kombinacje substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie. Mezoterapia igłowa przynosi znakomite rezultaty u pacjentów z delikatną, wiotką, odwodnioną a także dojrzałą skórą, która traci jędrność. To znakomita metoda na znaczącą poprawe kondycji skóry bez interwencji chirurgicznej.

Mezoterapia igłowa działa przeciwstarzeniowo i zapobiega przedwczesnemu zwiotczeniu skóry. Utrzymuje prawidłową elastyczność naskórka i włókien kolagenowych, które są odpowiedzialne za jędrność naszej skóry. Zabieg ten dodatkowo wzmacnia naczynia krwionośne i usuwa z komórek substancje toksyczne. Poprawia kondycje tkanki łącznej, co wpływa na wygląd skóry. Zabieg wykonany w naszym Instytucie przyspiesza procesy gojenia, działa przeciwbakteryjnie, przeciwzapalnie, nawilża naskórek i zapobiega powstawaniu wolnych rodników.

Zabieg mezoterapii igłowej przynosi znakomite rezultaty u osób z wiotką, delikatną, odwodnioną skórą a także dojrzałą skórą, która utraciła swoją jędrność. To znakomita metoda na niechirurgiczną poprawę kondycji skóry. Zabieg polecamy zarówno na okolice twarzy jak również na okolice ciała.

Mezoterapia igłowa na twarz, szyję, dekolt i dłonie 

Mezoterapię igłową stosuje się na istniejące problemy jak zmarszczki, zwiotczenie, ścieńczenie skóry oraz na drobne zmarszczki. Drobne zmarszczki wygładzają się całkowicie, a głębsze zmarszczki stają się płytsze i mniej widoczne. Następuje proces odbudowy i poprawa wyglądu skóry. Specjalistyczne preparaty medyczne stosowane są do zabiegów mezoterapii skóry twarzy, szyi i dekoltu. Preparaty do mezoterapii igłowej zawierają wiele substancji medycznych, rewitalizujących i regenerujących.

Mezoterapię wykonujemy  preparatami Cytocare 502, Cytocare 516 oraz Cytocare 532 

Mezoterapia igłowa pod oczy 
  • wiotkość skóry i utrata jędrności
  • profilaktyka przeciwzmarszczkowa pod oczy
  • obrzęki (worki) oraz cienie pod oczami 
  • zmarszczki pod oczami
  • zmarszczki wokół oczu tzw. kurze łapki
  • opadające powieki - utrata jędrności powiek
Stosowane produkty: 
  • Plinest Fast
  • CytoCare 502 często w połączeniu z StretchCare
  • CytoCare 516
Cykl terapeutyczny mezoterapii igłowej pod oczy 

Terapia dobierana jest indywidualnie w zależności od problemów oraz od zastosowanego preparatu.

Cykl terapeutyczny mezoterapii igłowej pod oczy składa się od 5 do 8 zabiegów, wykonywanych w odstępach od 7 do 14 dni.

Raszyn, ul. Słoneczna 7a
tel. 22 720 50 83
kom. +48 604 57 57 02
e-mail: raszyn@klinikadentmed.pl

Raszyn
W-wa, ul. Macieja Sarbiewskiego 2 m 35
tel. 22 833 32 88
tel. 22 833 68 30
e-mail: warszawa@klinikadentmed.pl

 

Warszawa