Wypełniacze

Lifting wolumetryczny pozwala uzyskać idealny kontur twarzy. Poprawia owal oraz niedoskonałości w postaci wiotkiej skóry z charakterystycznymi zmarszczkami głębokimi lub bruzdami. 

W celu wykonania liftingu wolumetrycznego stosuje się kwas hialuronowy usieciowany dający długotrwałe efekty zabiegu. Przy pomocy usieciowanego kwasu hialuronowego modelowany jest kontur twarzy, uwidoczniony kontur ust, niwelowane są głębokie zmarszczki i bruzdy jak również wypełniana jest tzw. "dolina łez". Szczególnie istotne jest uzupełnienie utraconych objętości w okolicy policzków i dolnej części twarzy. Piękne, seksowne usta są atutem każdej kobiety. Jeżeli matka natura nie zadowoliła Cię w tym względzie to może to zrobić lekarz modelując usta tak, aby wyglądały dużo lepiej, ale w sposób naturalny. Wypełnienie konturu ust spłyca oraz zapobiega pogłębianiu się zmarszczek palacza.

Wypełnienie zmarszczek i bruzd pozwala odzyskać młody promienny wygląd. Już po jednym zabiegu możesz wyglądać kilka lat młodziej. W procesie starzenia się dochodzi do zaniku tkanki podporowej skóry (tkanki tłuszczowej). Najbardziej narażona na ubytek jest środkowa okolica twarzy (skronie, policzki, okolica nosowo-wargowa oraz kąciki ust). Na skutek tego dochodzi do zmiany harmonijnego owalu twarzy. Policzki ulegają zapadnięciu, rysy twarzy stają się zaostrzone, natomiast nadmiar skóry nieestetycznie opada.


Korekta nosa kwasem hialuronowym 

Nieoperacyjne modelowanie nosa

Modelowanie nosa 

Korekta nosa bez skalpela to metoda wykorzystująca modelowanie przy użyciu wypełniaczy opartych na bazie ustabilizowanego kwasu hialuronowego. Jest to idealny zabieg dla osób, które mają problem z kształtem nosa jednak z różnych przyczyn chcą uniknąć korekty chirurgicznej. Zabieg daje znakomite efekty w przypadku niewielkich defektów estetycznych. Dzięki zastosowaniu stabilizowanego kwasu hialuronowego zabieg jest całkowicie odwracalny w czasie. Efekt zabiegu utrzymuje się od 10 do 16 miesięcy. Po tym czasie zabieg można powtórzyć lub powrócić do dawnego wyglądu.

Zabieg ten wykonuje się również w przypadku niepełnej satysfakcji z efektów zabiegów chirurgicznych odbytych w przeszłości. 

Zabieg jest prawie bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji, pacjent po zabiegu może błyskawicznie powrócić do normalnego życia. Efekt zabiegu widoczny jest od razu jednak w niektórych wypadkach na końcowy rezultat trzeba poczekać od 2 do 6 tygodni.

Zabieg modelowania nosa z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest całkowicie bezpieczny, nie ma konieczności ponoszenia ryzyka związanego z operacją i znieczuleniem ogólnym. Zabieg trwa od 30 do 60 minut.

Raszyn, ul. Słoneczna 7a
tel. 22 720 50 83
kom. +48 604 57 57 02
e-mail: raszyn@klinikadentmed.pl

Raszyn
W-wa, ul. Macieja Sarbiewskiego 2 m 35
tel. 22 833 32 88
tel. 22 833 68 30
e-mail: warszawa@klinikadentmed.pl

 

Warszawa